Pokoje

Apartament 0

liczba osób: 3,

Apartamet to pokój z łóżkiem małżeńskim i jednym łóżkiem pojedyńczym. (doskonały dla pary, rodziny lub 3 osób) Znajduje się w nim łazienka oraz kuchnia z całym wyposażeniem: -lodówka -czajnik elektryczny -kuchenka gazowa -sztućce -talerze   Pokój z tarasem.   Pokój usytuowany jest na parterze z widokiem na ogród.

więcej


Apartament 4

liczba osób: 2,

Apartamet to przestronny i jasny pokój z łóżkiem małżeńskim, istnieje możliwość dostawki - łóżko jednoosobowe. ( pokój świetnie sprawdza się dla pary, rodziny lub 3 osób) Znajduje się w nim łazienka oraz kuchnia z całym wyposażeniem. Pokój usytuowany jest na 1 piętrze.

więcej


Pokój 1

liczba osób: 4,

Pokój z łazienką z dostępem do kuchni znajdujący sie na pierwszym piętrze. Pokój dzielony na dwa, w pierwszym znajduje się łóżko małżeńskie, telewizor, ława z krzesłami i szafa. Drugi pokój(przejściowy) jest mniejszy są w nim dwa pojedyńcze łóżka, ława, krzesła oraz komoda. Pokój idealny dla 4 osobowej rodziny, grupy lub pary.

więcej


Pokój 5

liczba osób: 4,

Bardzo słoneczny pokój z łazienką z dostępem do kuchni znajdujący sie na pierwszym piętrze. Pokój dzielony na dwa, w pierwszym znajduje się łóżko małżeńskie, telewizor, ława z krzesłami i szafa. Drugi pokój(przejściowy) jest mniejszy są w nim dwa pojedyńcze łóżka, stolik, krzesła, lampka nocna oraz lodówka i czajnik oraz komplet talerzy i sztućce. Do pokoju przylega balkon. Pokój idealny dla 4 osobowej rodziny, grupy lub pary.  

więcej


Pokój z aneksem

liczba osób: 2,

Pokój dwuosobowy położony na parterze z ankesem kuchennym i łazienką. W pokoju łóżko małżeńskie, szafa, lampka nocna, telewizor. W części kuchennej: stół, krzesła, lodówka, szafki z wyposażeniem, kuchenka gazowa, czajnik.  

więcej


Studia

liczba osób: 0,

Dwa pokoje z łazienką z dostępem do kuchni. W pierwszym pokoju znajdują się 3 łóżka pojedyńcze, telewizor, szafa, szafki nocne. Z tego pokoju jest przejście na werandę, na której można posiedzieć i wspólnie odpocząć przy kubku dobrej herbaty :) W drugim pokoju znjaduje się łóżko małżeńskie, szafa, telewizor, lampka nocna, stół oraz krzesła. Pokoje mają po środku wspólną łazienkę ale osobne wejścia do pokoi od strony korytarza, id...

więcej


Domek

liczba osób: 6,

Domek składa się z następujących pomieszczeń:  Przedsionka, w którym można zostawić odzież wierzchnią. Przestronnej łazienki z prysznicem. Dwóch pokoi przejściowych, w pierszym znajduje się łóżko podwójne (tv, stolik, dwa fotele, szafa) w drugim pokoju są trzy łóżka; dwa pojedyńcze oraz jedna kanapa ( stół, cztery krzesła,szafa) W części kuchennej do dyspozycji gości jest: lodówka, kuchenka gazowa, mikrofala, czajnik, zlew, st&oacut...

więcej


Kuchnia ogólnodostępna

liczba osób: 0,

  Kuchnia ogólnodostępna do dyspozycji gości wyposażona jest w: -lodówkę -czajnik -kuchenkę mikrofalową -talerze -sztućce -garnki -szklanki/kubki -kuchenke gazową   w kuchni znajduje się również jadalnia.

więcej


Pokój przy ul. B.Prusa 1a

liczba osób: 0,

Pokój z łazienką i aneksem kuchennym przy ul. B.Prusa 1 a. Możliwość wynajmu na dłuższy okres jako pokój pracowniczy. Pokój z balkonem.   Rezerwacje pod nr tel. 518 155 411

więcej